Tip

AUTO MAGAZÍN a Profi auto č. 11 / 2017 čaká aj na vás!

AUTO MAGAZÍN a Profi auto č. 11 / 2017 čaká aj na vás!

AUTO MAGAZÍN a Profi auto, najčítanejší motoristický časopis na Slovensku, je tu s jedenástym, predposledným tohtoročným číslom! Môžete si ho teraz kúpiť v predajniach tlače na celom Slovensku!

Najnovšie číslo 11 / 2017  je ako vždy bohaté na pestré témy súvisiace s motorizmom u nás i v celosvetovom kontexte.

Pozývame vás so spätnou platnosťou do našej expozície na Autosalóne Nitra 2017 – no nielen do nej.

Otvárame Predplatiteľskú súťaž so skvelými cenami! Aj v tomto čísle pokračuje súťaž VYBER TOP ČERPAČKU ROKA 2017!

AUTO MAGAZÍN prináša okrem kvanta iných materiálov mnoho testov najaktuálnejších automobilov. Vyberám z nich námatkou: porovnávame Suzuki Swift a Škodu Fabia s litrovými motormi, ako test mesiaca si naši redaktori vzali na mušku atraktívne a zaujímavé Volvo XC60 T8 Twin Engine eAWD. Ďalej testujeme (námatkou vyberám) Abarth 595 Tourismo, Mercedes-Benz E 220 d kombi, Toyota GT86 2,0 D-4S Boxer, Renault Clio R.S. Trophy 1,6 Turbo 220 EDC, Dacia Lodgy Stepway 1,6 SCe 102 k S&S, Škoda Octavia Combi Scout 2,0 TDI 135 kW, Renault Megane Grandtour GT Energy TCe 205 a mnoho ďalších.

Rôznou formou predstavujeme iných ďalších noviniek, napr.: Škoda Karoq, Hyundai i30N,  Kia Stinger a mnoho ďalších.Ako vždy venujeme priestor aj aktuálnemu motoristickému športu a rozhovorom s významnými ľuďmi nielen z automobilovej branže.

hoci vonku je už chladno, prinášame testy neprehliadnuteľných motocyklov.

Zelené strany sa okrem iného zamýšľajú nad budúcnoťou dieselových motorov. V rubrike Dizajn vás – tak ako nás – určite očarí užasný Mercedes-AMG Project One. Zostávame verní tomu, čo znamená označenie „magazín“: prečítate si cestopisné reportáže z jazdy rumunským priesmykom Transfăgărăşan s Mazdou MX-5, či dobrodružné zdolávanie lesných ciest v okolí Tisovce s teréniakmi Mitsubishi.. Nechýbajú názory, vylúštiť si môžete krížovku, zasmiať sa na kreslenom vtipe…

Profi Auto prináša zážitky z jazdy s novým autobusom Mercedes-benz Tourismo, boli sme sa pozrieť na otvorení Hyundai Training Academy, vyskúšali sme si počas prvých jázd Volkswagen Crafter 4×4, podrobnejšie za zaoberáma palivami zo Slovnaftu a prinášame mnoho ďalších tém, ktoré zaujmú aj skutočných profesionálov.

V prvidelnej rubrike Aplikácia tentotaz venujeme pozornosť Zelenej vlne.

AUTO MAGAZÍN č. 11 / 2017 si už môžete kúpiť v predajniach tlače na celom Slovensku! Želáme vám príjemné čítanie…

Auto magazín a Profi auto je podľa aktuálneho prieskumu najčítanejším motoristickým časopisom na Slovensku. Ďakujeme Vám za priazeň a urobíme všetko preto, aby ste nám ju zachovali aj v budúcnosti! 

 

Diskusia k článku

';