Tip

Personálne zmeny v AutoBinck Group

Personálne zmeny v AutoBinck Group

Martin Saitz je novým generálnym riaditeľom pre distribúciu a retail v Českej a Slovenskej republike v spoločnosti AutoBinck CZ s.r.o. 

S účinnosťou od novembra 2017 zastáva novú pozíciu Generálneho riaditeľa pre distribúciu a retail v spoločnosti AutoBinck CZ s.r.o. pán Martin Saitz. V ustanovenej duálnej funkcii spoločnosti AutoBinck CZ s.r.o. bude v pozícii Generálneho riaditeľa zodpovedný za obchodné aktivity spoločnosti M Motors CZ a M Motors SK, súčasne však bude po novom riadiť aj aktivity dílerskej skupiny Auto Palace Group v Čechách a na Slovensku. Súčasťou budúcich personálnych zmien v spoločnosti AutoBinck CZ bude aj plánované obsadenie dvoch nových pozícií na riaditeľskej úrovni, a to ako pre distribúciu, tak aj pre retailové aktivity. Konkrétne personálne obsadenie týchto pozícií na riaditeľskej úrovni bude oznámené, akonáhle to bude aktuálne.

Česká aj slovenská automobilová verejnosť pozná Martina Saitza z rôznych manažérskych funkcií, ktoré počas svojej kariéry zastával pre značky Volvo, Škoda, BMW či Hyundai. Je absolventom ČVUT v Prahe. V poslednej dekáde pôsobil ako generálny riaditeľ BMW Group Česká republika a Hyundai Motor Slovakia. Vo voľnom čase sa venuje svojej rodine a najrôznejším športovým aktivitám. Zaujíma sa o literatúru, umenie a históriu.

(šr)

Diskusia k článku

';