Tip

Magellano Edition 1? Najluxusnejší hotel na kolesách

Magellano Edition 1? Najluxusnejší hotel na kolesách

Ak hľadáte ideálny karavan, ktorý splní aj tie vaše najtajnejšie želania, potom máme pre vás zaujímavý a atraktívny tip. Päthviezdičkový hotel na kolesách sa volá Magellano Edition 1 a cena sa pohybuje od 630.000 eur vyššie.

 

 

Predstavte si apartmán v luxusnom hoteli, len s tým rozdielom, že výhľad z tohoto apartmánu sa dá veľmi ľahko zmeniť – stačí sa na pár hodín posadiť do jedného z jeho kresiel a točiť volantom. Tento nemecký obytný voz ponúka luxusné ubytovanie pre dve osoby, núdzovo pre ďalšie dve, oddelenú sprchu a toaletu a obývací priestor s posedením až pre osem ľudí.

 

 

Spálne a obývací priestor sú výsuvné, takže si na nedostatok miesta bude sťažovať skutočne len málokto. Kuchyňa ponúka slušne veľkú linku a vysokú chladničku s mrazákom, dvojplatňový plynový varič a kombinovanú trúbu. V obývacom priestore je surround sound systém Bose a 32″ televízia. Pre zvláštny prípad sa spálni nachádza aj druhá televízia s 40″ obrazovkou.

 

 

Celé vozidlo je vybavené nezávislým podlahovým kúrením a dvoma klimatizačnými jednotkami, zásobník na vodu má objem 750 litrov a je tu router schopný pracovať s mobilným internetom triedy LTE. Interiér je vybavený detektormi dymu a iných plynov a pre prípad núdze tiež defibrilátorom. O zabezpečenie sa stará kódový zámok s centrálnym zamykaním všetkých dverí.

 

 

Automobil Magellano Edition 1 je založený na Mercedese Actros 1842 GigaSpace a je 10,6 metra dlhý, 2,5 metra široký a takmer 4 metre vysoký. Celková hmotnosť je 18 tun a o pohon sa stará radový šesťvalec s objemom 12,7 litra, výkonu 421 k a krútiacim momentom 2 100 Nm. Voz utiahne príves ťažký až 3,5 tuny.

-jj-

Diskusia k článku

';