Tip

IVECO All Blacks

IVECO All Blacks

Spoločnosť IVECO spustila predaj limitovanej série nákladných vozidiel vo farbách legendárneho novozélandského ragbyového tímu All Blacks. Ponuka sa vzťahuje na nové ťahače Iveco Stralis MY2016.

Zákazník, ktorý si objedná ťahač Iveco Stralis z limitovanej edície All Blacks, získava vozidlo s mimoriadne nízkymi nákladmi na prevádzku a okrem toho aj s nadštandardnou výbavou (v nadväznosti na zvolenú špecifikáciu vozidla). Najvyššia úroveň výbavy obsahuje metalizovaný lak, hliníkové disky kolies, xenónové svetlá, vonkajšie dekorácie kabíny All Blacks, prediktívny tempomat, telematické reporty s hodnotením štýlu jazdy vodiča, ventilované sedadlo vodiča, otáčacia sedadlo spolujazdca, kožený volant a luxusné lamelové lôžko. V cene vozidla je zahrnutý aj servisný kontrakt L-LIFE (záruka na pohonný reťazec a údržba na 3 roky/390 000 km).

Navyše získava zákazník zájazd na Nový Zéland, ktorý je naplánovaný na jar 2018 a bude nabitý množstvom nezabudnuteľných dobrodružstiev. Najprv sa účastníci výletu vydajú za All Blacks do Aucklandu, kde navštívia legendárny štadión Eden Park a All Blacks Experience Museum. Potom bude nasledovať program na obidvoch ostrovoch plných bujnej vegetácie, ľadovcových jazier, fjordov a činných sopiek.

Limitovaná edícia oslavuje nový Stralis, ktorý je navrhnutý pre maximálnu spoľahlivosť a mimoriadne nízke celkové náklady na prevdzku. Kompletne prepracované pohonné ústrojenstvo zahŕňa novú zadnú nápravu, novú generáciu automatizovaných prevodoviek Hi-Tronix a upravené motory. K hospodárnej prevádzke prispievajú tiež prediktívne GPS funkcie novej generácie, osvedčená technológia HI-SCR a ďalšie nové vlastnosti, takže úspora paliva dosahuje dohromady až o 11 %.  Potvrdzujú to i nedávne testy, ktoré urobilo Európske technické certifikačné centrum TÜV.

IVECO (šr)

Diskusia k článku

';