Tip

AUTO MAGAZÍN a Profi auto č. 7-8 / 2017 je v predajniach.

AUTO MAGAZÍN a Profi auto č. 7-8 / 2017 je v predajniach.

AUTO MAGAZÍN a Profi auto, najčítanejší motoristický časopis na Slovensku, vyšiel ako letné dvojčíslo! Môžete si ho teraz kúpiť v predajniach tlače na celom Slovensku!

Aj najnovšie dvojčíslo je ako vždy bohaté na pestré témy súvisiace s motorizmom u nás i v celosvetovom kontexte.

Pokračuje v ňom aktuálny ročník súťaže Vodič roka 2017. Všetky potrebné informácie i príslušné súťažné otázky nájdete vo vnútri časopisu.

Otvárame však aj ďalšiu veľkú čitateľskú súťaž: VYBER TOP ČERPAČKU ROKA 2017! Všetko o súťaži nájdete v časopise i na našom webe.

AUTO MAGAZÍN prináša okrem kvanta iných materiálov mnoho testov najaktuálnejších automobilov.

Zaujímajú vás lietajúce automobily? Naši redaktori dopodrobna predstavujú dva z nich. V jednom si aj zalietali!

Nenechajte si ujsť porovnávací test dvoch variantov hravej toyoty Yaris a Seatu Ibiza. Pikantný je okrem iného aj tým, že jedna značka pokračuje v downsizingu, kým druhá sa vybrala opačným smerom! Ktorý našich redaktorov zaujal viac? Z ďalších testov vyberám námatkou: Volkswagen Arteon, Opel Mokka X, Nissan Micra, Hyundai Ioniq Electric, Mercedes-Benz e 220d All Terrain … Témou Testu mesiaca je tentoraz Alfa Romeo Stelvio.

Rôznou formou predstavujeme desiatky ďalších noviniek, opäť námatkou: Hyundai Kona, Volkswagen Polo, Škoda Octavia RS, Renault Captur…

Určite si nenechajte ujsť reportáž nášho redaktora z legendárnych pretekov 24 hodín Le Mans!

Ako vždy venujeme priestor aj ďalšiemu aktuálnemu motoristickému športu, rozhovorom s významnými ľuďmi nielen z automobilovej branže. Retro sprostredkúva pocity z priameho dotyku našich redaktorov s legendou značky Porsche. Zelené strany prinášajú okrem iného zamyslenie sa na tým, čo s batériami elektrických automobilov, keď ich schopnosti prestanú vyhovovať tomuto ich primárnemu určeniu.

Zostávame verní tomu, čo znamená označenie „magazín“: prečítate si cestopisnú reportáž o jazdení vo hviezdnych klenotoch po východnom Slovensku. Nechýbajú názory, vylúštiť si môžete krížovku, zasmiať sa na kreslenom vtipe…

V pravidelnej rubrike Dizajn sa podrobne venujeme smelým črtám krásneho DS7 Crossback.

Počas plnej sezóny motocyklov prinášame testy dvoch motocyklov značky Honda.

Profi Auto testuje Volkswagen Crafter, venuje sa technike pohonu všetkých kolies nového Opla Insignia a napr. aj hasiacim prístrojom..

AUTO MAGAZÍN č. 7-8 / 2017 si už môžete kúpiť v predajniach tlače na celom Slovensku! Želáme vám príjemné čítanie počas letného oddychu, nech už vám vyhovuje jeho akákoľvek forma…

Auto magazín a Profi auto je podľa aktuálneho prieskumu najčítanejším motoristickým časopisom na Slovensku. Ďakujeme Vám za priazeň a urobíme všetko preto, aby ste nám ju zachovali aj v budúcnosti! 

Dalibor Klíma

Diskusia k článku

';